صفحه اصلی » مقالات » مقالات تندرستي

مقالات تندرستي

توصيه هاي غذايي به مسافران تابستان

هنگام مسافرت چه برای زیارت، تفریح، تجارت و یا هر دلیل دیگری، معمولا آشامیدنی ها و غذاهای آلوده، یک عامل جدی برای تهدید سلامت هستند. به خصوص بسیاری از مسافران دچار اسهال می شوند.

متن کامل

همه چيز درباره ارتودنسي

ارتودنسی در لغت به معنی منظم و ردیف کردن دندان ها است ، اين مقاله درباره ارتودنسي و دلايل انجام ارتودنسي و شرايط ارتودنسي است

متن کامل

نقش مادران در سلامت اعضاي خانواده

تحقیقات علمی گسترده در کشورهای مختلف جهان، این واقعیت را به اثبات رسانده که تغذیه نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت، پیشگیری از بیماری ها و طول عمر انسان دارد. البته عوامل دیگری هم در این مورد موثر هستند، ولی تغذیه در این ارتباط از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

متن کامل

رعايت تناسب در جراحي هاي زيبايي

برای گفتن "حسن خدا داده را حاجت هیچ مشاطه نیست." کمی دیر شده است. بهره مندی از چهره ای زیبا حق هر فردی است. حقی که روزی چنان اغراق گونه بازپس گرفته می شد که دیگر به زشتی نزدیک می شد; اما امروز معقول و متناسب شده است. کمی از چهره و بینی فراتر رفته و به اندام ها نیز رسیده است.

متن کامل

نقش نوشيدن آب در سلامت بدن

آب یکی از ارکان حیاتی برای بدن است و بدون آب ادامه حیات انسان امکان پذیر نیست. به طور متوسط ۶۰ درصد از وزن بدن از آب تشکیل شده و بسیاری از فعالیت های طبیعی و عملکرد بدن به آب وابسته است.

متن کامل

12 نكته طلايي براي تربيت فرزندي شاد

ولد نوزاد موهبتی شیرین از طرف خداوند است که بی شک همه زوجین خواستار داشتن آن هستند پس از این است که پدرو مادر جوان تمام تلاش خود را وقف خوشبختی و شادی فرزندشان می کنند.

متن کامل
حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه