صفحه اصلی » مقالات » مقالات تندرستي

مقالات تندرستي

روشهاي كاهش كمرويي

کمرویی مشکل پیچیده ای است که برای غلبه برآن باید از روشهای مختلف استفاده کرد. توصیه ها و تمریناتی که ارائه می شود، تنها زمانی می توانند ارزشمند باشند که تصمیم خود را نسبت به تغییر روش زندگی خود اتخاذ کرده باشید

متن کامل

دوازده روش ساده اما معجزه آسا برای تقویت مغز

هرچند مغز ما قویترین رایانه در سیاره زمین محسوب می شود اما این رایانه قدرتمند نیز گاهی به خطا می رود. ما انسانها بیشتر وقت خود را صرف انباشتن چیزهای مختلف و بی فایده به داخل مغزمان می کنیم

متن کامل

بهداشت دندان های بچه ها

دهان نوزاد شیرخوار تا شش ماه نخست تولد، به سبب نداشتن دندان و غذای ساده ای که می خورند نیاز چندانی به شستشو ندارد. می توان پس از هر دفعه شیر دادن تنزیب استرلیزه ای را در آب جوشیده خیس کرد و بر لثه ها کشیده تا لخته های شیر را پاک کند و مانع از رشد میکروب به ویژه برفک شود.

متن کامل

كنترل استرس با ورزش

زیاده روی در هر چیزی ناسالم است! این یک ضرب المثل قدیمی آلمانی است و برای استرس هم مطلا است، که در موارد مختلفی در زندگی فعلی ما جایگزاری شده است.

متن کامل

روشهاي بين المللي لاغري

سری بزنید به گوشه و کنار دنیا تا ببینید در کشورهای ۱۰گانه ای که در این مقاله به آنها اشاره شده، استفاده از چه روش هایی برای کاهش وزن، شایع تر است.

متن کامل

سس مايونز ، طرز تهيه و استفاده

مایونز نوعی امولسیون چرب و غلیظ است که از ترکیب روغن، زرده تخم مرغ، آبلیمو یا سرکه تهیه می شود. اغلب افراد سس مایونز را با سس سالاد اشتباه می گیرند، حال آنکه سس سالاد حاوی زرده تخم مرغ نیست و قدری شیرین تر از مایونز می باشد.

متن کامل

رژيم غذايي سالم در تابستان

ا وجودی كه فصل تابستان ممكن است خاطره پیك نیك ها، چیپس ها و دسرهای شكلاتی خوشمزه را در ذهن تداعی كند اما متخصصان تغذیه معتقدند كه در این فصل دنبال كردن یك رژیم غذایی سالم راحت ترین كار است.

متن کامل

دانستني هاي ماساژ صورت

روزی نیست که متخصصان پوست با بیمارانی مواجه نشوند که شکایت از این دارند که فلان کرم گران قیمت، حلزون، خرچنگ و... را استفاده کرده،اما جوانی پوست را تجربه نکرده اند.

متن کامل
حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه