صفحه اصلی » مقالات » مقالات تندرستي

مقالات تندرستي

دانستني هاي شير

سیاری از افراد شیر را دوست ندارند و نمی خورند. این ممکن است که به دلیل نا آشنایی یا عدم آگاهی آنها در مورد این ماده مغذی باشد. این افراد تصورات غلطی در مورد شیر دارند که این موضوع در عدم مصرف شیر بسیار موثر است.

متن کامل

تركيبات خطرناك مواد آرايشي

نمک آلومینیوم یا کلورهیدرات آلومینیومکار این ترکیب بستن منافذ است. به همین دلیل اکثر کارخانجات در تهیه خوش بوکننده های زیر بغل، پیلینگ و آرایش برنده ها از آن استفاده می کنند.

متن کامل

رعايت مسائل ايمني حمام كودكان

حمام مانند آشپزخانه می تواند یک مکان خطرناک برای کودکِ شما باشد. بسیاری از حوادث خطرآفرین در حمام برای کودکان اتفاق می افتد و چه بسا مادرانی که کودک خود را تنها در حمام رها کرده و پس از مدتی او را با آسیب هایی به سر یا صورت و حتی خفه شده در آب دیده اند.

متن کامل

روشهاي افزايش كارآيي مغز

قدیمی ها می گفتند عقل سالم در بدن سالم است. امروزه پزشکان این گفته را کاملا تایید می کنند و معتقدند مغز انسان در ارتباط بسیار نزدیک با سایر اعضای بدن عمل می کند

متن کامل

درمان ريشه يا ايمپلنت ؟

گاهي در مورد دندان‌هايي که تاج آنها از بين رفته و نياز به درمان ريشه هم دارند، اين سوال براي بيمار و دندانپزشک مطرح مي‌شود که بهتر است دندان را با درمان ريشه و بازسازي تاج حفظ کرد يا اينکه بايد دندان را کشيد و به جاي آن ايمپلنت گذاشت؟ در اين يادداشت تلاش مي‌کنم ابعاد مختلف اين مساله را روشن کنم

متن کامل

مواد عذايي ضد سرطان

به احتمال زیاد گزارش های زیادی درخصوص چگونگی و مواد موثر برای مقابله با سرطان به گوش شما رسیده است. گاهی توصیه هایی برای مقابله با سرطان در یک خبر می آید و سپس در روز بعد صحت آن تکذیب می شود اما چیزی که واضح است این که با ایجاد تغییرات ساده در روش زندگی روزانه خود می توانید خطر بروز این بیماری را به حداقل برسانید.

متن کامل

آموزش به توالت رفتن كودكان

بیشتر کودکان در سنین دو تا پنج سالگی قادر به کنترل ادرار و مدفوع خود می شوند. تعداد کمی از کودکان پیش از دو سالگی نیز کنترل قابل اطمینانی دارند و تعداد اندکی پس از پنج سالگی همچنان دچار مشکلات عدم کنترل هستند.

متن کامل

روشهاي افزايش حافظه كودكان

یادداشت برداری از فعالیت های روزانه را به فرزندتان بیاموزید. به فرزندتان آموزش دهید آنچه به نظرش مهم می رسد را در دفتر یادداشت مخصوصی بنویسد . آنچه که بسیاری از ما بدان نمی اندیشیم این است که حافظه نیز مانند ماهیچه و عضلات نیازمند ورزش و تحرک است.

متن کامل

خواص گياه آلوئه ورا

آلوئه ورا يا گياه جاودانگي يا گياه دارويي ناميده ميشود.داراي فوائد زيادي است از جمله ويتامينهاي C، B۱۲، B۶، B۲، B۱، A آشنايي با آلوئه ورا و موارد استفاده آلوئه ورا از مطالب اين مقاله است

متن کامل
حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه