صفحه اصلی » مقالات » مقالات تندرستي

مقالات تندرستي

خواص پرتقال

در حال حاضر بیشتر از 200 نوع پرتقال در آمریكا كشت می شود و آمریكا نصف كل محصول پرتقال دنیا را تولید می كند . پرتقال اولیه ، كوچك ، تلخ و پر از هسته بوده است كه در اثر تربیت مهندسی ژنتیكی و همچنین انتخاب نوع بهتر و كود كافی درشت تر و شیرین تر شده است .

متن کامل

خواص پياز

پیاز گیاهی است دو ساله دارای برگهای توخالی و استوانه ای شكل . ساقه پیاز تا ارتفاع یك متر هم می رسد كه آنهم استوانه ای و توخالی است . گلهای پیاز برنگ سفید یا بنفش بصورت چتر در انتهای ساقه دیده می شود .

متن کامل

انرژی زاهای طبیعی

حتما برای شما هم اتفاق افتاده كه هر روز صبح را پر انرژی شروع كرده و تمام كارهای منزل و محیط كار را به خوبی انجام داده باشید بعد ناهار را در منزل یا پشت میز اداره میل كنید و دوباره بخواهید برنامه كاری خود را دنبال كنید، اما در ساعت 2 بعد از ظهر حس ‌كنید تمركزتان كم شده و شدیدا دلتان می‌خواهد چرت بزنید.

متن کامل

فواید انگور

انگور میوه‌ای است بهشتی که شامل ویتامین‌های آ، ب، و ث می‌باشد هم چنین دارای مقداری منیزیم، کلسیم، آهن،‌ فسفر، پتاسیم و آلبومین است‌.

متن کامل

خواص گردو

گردو قابلیت پائین آوردن سطح کلسترول خون را دارد. از طریق مطالعات مختلفی که در سراسر جهان صورت گرفته است ، فواید گردو روشن شده است. مصرف گردو نه تنها برای کاهش سطح کلستول خون مفید است ، بلکه مصرف گردو باعث کاهش خطر بیماری های قلبی می شود.

متن کامل

غنی سازی تنقلات کودکان

گروهي از دانه‌هاي گياهي شامل گندم، ذرت و... که قسمت عمده خوراک بشر را شکل مي‌دهند غلات ناميده مي‌شود. نان و برنج دو تامين کننده مهم انرژي براي ايرانيان به شمار مي‌روند.

متن کامل

درمان موثر گردن درد

نشستن متمادی بر پشت میز كار آن هم حدود هفت الی هشت ساعت كاری بس دشوار است كه اغلب كارمندان به آن مشغول هستند.

متن کامل
حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه