انجمنهای مای اصفهان
اخبار فوتبال ایران - نسخه قابل چاپ

+- انجمنهای مای اصفهان (http://myisfahan.com/forums)
+-- انجمن: عمومی (/forum-35.html)
+--- انجمن: ورزش (/forum-43.html)
+--- موضوع: اخبار فوتبال ایران (/thread-20.html)اخبار فوتبال ایران - myisfahan - 01-06-2014 11:35 AM

استعفای جلالی
هیات مدیره تراکتورسازی با استعفای مجید جلالی موافقت کرد تا تونی اولیویرا بار دیگر سرمربی این تیم تبریزی شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ جدایی مجید جلالی از تراکتورسازی قطعی شد. امروز هیات مدیره این باشگاه تبریزی با استعفای جلالی موافقت کرد و از امروز به بعد، مجید جلالی سمتی در تراکتورسازی ندارد. با جدایی جلالی، مسئولان تراکتورسازی مذاکراتی با تونی اولیویرا سرمربی پرتغالی فصل گذشته تیم خود انجام دادند و با او به توافق رسیدند. طبق قراردادی که تراکتورسازی با اولیویرا بسته، این مربی تا پایان فصل هدایت سرخپوشان تبریزی را برعهده خواهد داشت.

جدایی مجید جلالی از تراکتورسازی به دلیل درگیری‌هایی است که او با مدیران باشگاه داشت. پس از آن‌که در هفته‌های گذشته تراکتورسازی نتوانست نتایج درخشانی بگیرد، یکی از اعضای هیات مدیره این باشگاه علیه جلالی مصاحبه کرد و گفت که این مربی پس از اولین باخت، اخراج خواهد شد. جلالی هم در مصاحبه‌ای اعلام کرد بلافاصله پس از دیدار با فجر سپاسی از تراکتورسازی می‌رود تا مدیران این باشگاه بتوانند سرمربی مورد نظر خود را جذب کنند.


RE: اخبار فوتبال ایران - myisfahan - 01-06-2014 03:55 PM

خبر فوت مادر جواد خیابانی به هنگام بازی نفت-پرسپولیس

میانه های بازی پرسپولیس با نفت بود که دوربین تلویزیونی، روی اسکوربورد استادیوم زوم کرد تا خبر از یک اتفاق تلخ دهد.

بازی بدون گل پرسپولیس و نفت تهران، یک حاشیه ویژه و تلخ داشت. حاشیه ای که نه در داخل زمین، بلکه در بیرون آن رخ داد.
عصر روز جمعه وقتی حدود یک ساعت از بازی پرسپولیس و نفت تهران می گذشت، به یکباره دوربین تلویزیونی، نمای بسته ای از اسکوربورد استادیوم آزادی را نمایش داد. اسکوربوردی که پیام تسلیت مدیریت و کارکنان استادیوم آزادی به «جواد خیابانی» را نشان می داد.
ساعتی پیش از برگزاری مسابقه پرسپولیس با نفت تهران، جواد خیابانی که گزارشگر این بازی بود، در سوگ مادرش عزادار شد. اما او خود را به استادیوم آزادی رسانده بود و وقتی دوربین، روی اسکوربورد ورزشگاه، این پیام تسلیت را نمایش می داد،خیابانی با صدایی بغض آلود گفت:«قرار نبود این موضوع اعلام شود. مادر من دقایقی پیش از بازی درگذشت . اما من وظیفه خودم می دانستم که بیایم و این مسابقه را گزارش کنم.»