سرویس هاستینگ چیست؟

سرویس هاستینگ چیست؟

سرویس هاستینگ چیست؟

 
نویسنده :رامین اعتمادی پور

سرويس هاستينگ چيست؟

امروزه اهميت اينترنت به عنوان يك رسانه بين المللي با توانايي هاي منحصر به فرد بر هيچ شخصي پوشيده نيست . حضور در اين رسانه بين المللي راهها را براي سرمايه گذاري ، كسب و كار و تجارت بسيار كوتاه نموده است .
رفته رفته كسب و كارهاي سنتي جاي خود را به وب سايتهاي اينترنتي ميدهند و فروش سنتي محصولات جاي خود را به فروش الكترونيكي محصولات مي سپارند .
فرهنگ مردم حتي در جهان سوم در حال تغيير به سمت استفاده روزانه اينترنت است . امروزه هر كسب و كاري نياز به حضور در اينترنت دارد . ارائه آسان اطلاعات و كاتالوگ محصولات شما در وب سايت و ارتباط مستقيم با مشتريان تنها جزئي از امكانات داشتن يك وب سايت است .
شما ميتوانيد فروش مستقيم محصولات خود در اينترنت و بازاريابي اينترنتي را هم به آن اضافه نماييد .
سرويس هاستينگ در واقع همان داشتن يك وب سايت اينترنتي است . شما با سرويس هاستينگ ميتوانيد اطلاعات خود را در وب سايت خود وارد نماييد .
شما براي ايجاد يك وب سايت اينترنتي اول نياز به ثبت دامين اينترنتي هستيد ، كه در مقاله اي ديگر به آن خواهم پرداخت . پس از اين كار شما نياز به يك سرويس هاستينگ داريد . شركتهاي ارائه دهنده هاستينگ در اينترنت در واقع به شما مقداري از فضاي يك سرور را اختصاص ميدهند . هر شركت ارائه دهنده هاستينگ معتبر به شما پس از خريد سرويس هاستينگ يك كنترل پنل اختصاص ميدهند . كنترل پنل هاستينگ در واقع مركز كنترل اطلاعات هاستينگ و تنظيمات آن ميباشد . در حال حاضر 2 كنترل پنل بسيار معتبر براي هاستينگ  وجود دارد كه عبارتند از Cpanel و Plesk.همچنين سرويسهاي هاستينگ بر اساس سيستم عامل آن به دو دسته عمده هاستينگ لينوكس و هاستينگ ويندوز تقسيم بندي ميگردد . تفاوت عمده اين دو سرويس هاستينگ فقط در نوع برنامه نويسي نرم افزارهاي مورد نياز شما كه توسط برنامه نويس شما انجام شده ، ميباشد .

منبع :شرکت ایکام

www.dataecom.com

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : سرویس هاستینگ چیست؟ در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره سرویس هاستینگ چیست؟

  • برای مطلب سرویس هاستینگ چیست؟ نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد سرویس هاستینگ چیست؟ وارد نمائید

نظر شما درباره سرویس هاستینگ چیست؟

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان

dataecom.com,طراحی سایت

بازگشت به بالای صفحه