سمپوزیوم مجسمه سازی

سمپوزیوم مجسمه سازی

سازمان زیباسازی شهر تهران همزمان با سمپوزیوم مجسمه سازی شهر تهران اولین مسابقه عکاسی از این رویداد هنری را برگزار می کند.


سازمان زیباسازی شهر تهران همزمان با سمپوزیوم مجسمه سازی شهر تهران اولین مسابقه عکاسی از این رویداد هنری را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سید مجتبی موسوی، معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهرتهران با اعلام این خبر گفت: اولین فراخوان عکاسی "سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی شهر تهران" با هدف به تصویر در آوردن این دوره از سمپوزیوم در دو بخش عمومی و حرفه ای برگزار می کند که در بخش عمومی عکسهایی از هفتمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی شهر تهران که با موبایل و دوربین های معمولی گرفته شده باشد می توانند شرکت کنند.

مجتبی موسوی با اشاره به این در بخش حرفه ای عکسهایی از هفتمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی شهر تهران که با عکاسی حرفه ای و دوربین های با کیفیت بالا گرفته شده باشد، شرکت می کنند، ادامه داد: شرکت برای تمامی هنرمندان و علاقه مندان به عکاسی در این جشنواره آزاد است و علاقه مندان از اول مهرماه مصادف با افتتاحیه هفتمین سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی شهر تهران در محل برج میلاد تا 18 مهرماه 1394 فرصت دارند به عکاسی از این رویداد هنری بپردزاند.

به گفته او هر عکاس می‌تواند حداکثر ۱۰ قطعه عکس به صورت سیاه و سفید یا رنگی برای شرکت در فراخوان انتخاب و از طریق سامانه در نظر گرفته شده که آدرس آن در سایت سازمان زیباسازی شهر تهران (zibasazi.ir ( ذکر شده به دبیرخانه ارسال کند.

مهندس موسوی با اشاره به اینکه حداکثر حجم مجموع عکسهای ارسالی 5000 کیلوبایت و با سایزهای حداقل 600 * 800 پیکسل و حداکثر 768 * 1024 پیکسل باید باشد، ادامه داد: پس از راه یابی اثر، عکاس باید فایل خود را با فرمت Tiff در قالب لوح فشرده (DVD) با درج مشخصات کامل (نام و نام خانوادگی، آدرس و شماره تلفن همراه) به دبیرخانه ارسال نمایید.

معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران با بیان اینکه هیئت داوران متشکل از سه کار‌شناس و هنرمند است، درمورد جایزه این مسابقه افزود: در بخش عمومی به نفر اول دیپلم افتخار و یک قطعه سکه تمام بهار آزادی، نفر دوم دیپلم افتخار و یک قطعه نیم سکه بهار آزادی و نفر سوم دیپلم افتخار و یک قطعه ربع سکه بهار آزادی تعلق می گیرد.   

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : سمپوزیوم مجسمه سازی در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره سمپوزیوم مجسمه سازی

  • برای مطلب سمپوزیوم مجسمه سازی نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد سمپوزیوم مجسمه سازی وارد نمائید

نظر شما درباره سمپوزیوم مجسمه سازی

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه