صدور گواهینامه SSL رایگان

صدور گواهینامه SSL رایگان

شرکت ایکام محصول جدید خود را ارائه داد : گواهینامه SSL رایگان

شرکت ایکام ارائه دهنده بیش از 60 نوع گواهینامه SSL در ایران میباشد . این شرکت از ابتدای فعالیت خود (1380) اقدام به ارائه خدمات نوین برای مدیران وب سایت و سازمانها و شرکتها نمود .

گواهینامه SSL کلید رمز پیچیده و امنی است که برای کد گذاری اطلاعات بین website و بازدید کننده بکار میرود . بازدیدکنندگان سایت شما با مشاهده SSL احساس امنیت بیشتری میکنند و با خیال راحت از وب سایت شما استفاده میکنند .

گواهینامه SSL برای فروشگاههای اینترنتی و ارائه دهنده خدمات اینترنتی ، واجب است . به آن دلیل که اطلاعات حیاتی نظیر اطلاعات کارت بانکی و اطلاعات کاربری در این وب سایتها عموما بین بازدید کننده و Website رد و بدل میشود .

شرکت ایکام انواع مختلفی از گواهینامه های SSL را با پوشش های مختلفی ، ارائه میدهد . هر گواهینامه SSL برای پوشش ها و موارد استفاده های گوناگونی بکارمیرود . 

آنچه که برای هر وب سایتی میتواند گزینه بسیار مناسبی باشد ، استفاده آزمایشی از گواهینامه SSL است . هم اکنون شرکت ایکام این سرویس را به مشتریان خود ارائه میدهد :

گواهینامه SSL رایگان

این سرویس همانطوری که گفته شد ، یک گواهینامه SSL کامل است ولی دارای اعتبار 30 روزه میباشد . دارندگان وب سایت که نیاز به خرید و نصب SSL برروی وب سایت خود دارند ، به دنبال تست اولیه  SSL برروی سایت خود هستند . آنها میتوانند از این سرویس شرکت ایکام استفاده کنند و گواهینامه SSL خود را بدون پرداخت هزینه ای و بصورت آنلاین دریافت کنند . پس از دریافت گواهینامه SSL میتوانند آنرا برروی سایت خود نصب کنند و به مدت 30 روز از آن استفاده کنند .

نحوه سفارش گواهینامه SSL رایگان

جهت سفارش گواهینامه SSL رایگان باید در سایت ایکام ، ثبت نام کنید و پس از ثبت نام سفارش گواهینامه SSL رایگان خود را ثبت کنید . پس از ثبت سفارش گواهینامه SSL رایگان ، ایمیل فعالسازی گواهینامه SSL برای شما ارسال میشود . پس از دریافت ایمیل فعالسازی گواهینامه SSL رایگان ، اقدام به فعالسازی گواهینامه SSL رایگان نمایید . پس از دریافت گواهینامه SSL رایگان که از طریق ایمیل خواهد بود ، آنرا میتوانید در سایت نصب کنید .

 

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : صدور گواهینامه SSL رایگان در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره صدور گواهینامه SSL رایگان

  • برای مطلب صدور گواهینامه SSL رایگان نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد صدور گواهینامه SSL رایگان وارد نمائید

نظر شما درباره صدور گواهینامه SSL رایگان

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان

dataecom.com,طراحی سایت

بازگشت به بالای صفحه