فال امروز شما 23 شهريور

فال امروز شما 23 شهريور

طالع بيني امروز شما 23 شهريور 1390

فال امروز شما 23 شهريور 1390 در مطالب ماه تولد شما آمده است .
    
 فروردین (بره):
شما حتی اگر بخواهید اتفاقات خوبی که رخ داده را باور کنید، نمی توانید به احساس خود اطمینان کنید. حتی شاید با تغییرات جدیدی که در زندگی تان رخ داده مقابله کنید. این سخن بدین معنی نیست که شما زندگی معقول و منطقی را دوست ندارید؛ بلکه شما چون هیجان را تجربه کرده اید، چون می ترسید زندگی تان خسته کننده شود در جستجوی ثبات و یکنواختی نیستید. سعی کنید بدون داشتن زندگی یکنواخت آرامش را به زندگی تان بازگردانید.
 اردیبهشت (گاو):
شاید امروز شما سعی کنید یکی از پروژه های قدیمی که مدتی آن را کنار گذاشته بودید شروع کنید و یا کاری بکنید که زندگی تان را لذت بخش تر کند، بنابراین احساس خوبی پیدا خاوهید کرد. اما اگر شما به احساسات خود بیشتر توجه کنید، کورسوی امیدی از حقیقت را در زندگی خود مشاهده خواهید کرد. حواستان جمع باشد برای رسیدن به اهداف نادرست به خودتان سخت نگیرید.
 خرداد (دوقلوها):
شما امروز می دانید که چه کارهایی باید انجام بدهید، اما این سخن بدین معنی نیست که آن کارها را انجام خواهید داد. شما هنوز آمادگی این را ندارید که از بازی و تفریح که ظاهراً این روزها هرجا می روید دنبالتان می کنند چشم پوشی کنید. ولی سعی نکنید از احساسات خود بیزار شوید، چرا که آنها کلید خوشبختی شما در آینده هستند. با ابراز کردن ذات حقیقی وجود خود عزت نفستان را نشان بدهید.
 تیر (خرچنگ):
شما به سوی تغییری شدید و هیجان انگیر پیش می روید، اما باوجود اینکه برای ریسک کردن آمادگی دارید، به خاطر ترس ممکن است از آن دوری کنید. شما اعتقاد دارید که همه چیز خیلی سریع اتفاق می افتد، تا جایی که از کنترلتان خارج است. از فراموش کردن آینده هراس نداشته باشید، چراکه شما را برای به آینده آماده می کند.
 مرداد (شیر):
احساسات شما در طول روز شدید تر می شوند و هیچ راهی برای فرار کردن از شور و هیجان وجود ندارد. خوشبختانه شما از رنجش های کوچک دوستانه فرار نمی کنید، به خصوص اگر این مشکل موضوع خیلی مهمی درباره گذشته تان را به شما یادآوری کند. یادآوری یک خاطره قدیمی به شما انگیزه می دهد تا تغییری اساسی در زندگی خود ایجاد کنید.
 شهریور (سنبله):
امروز موج جدیدی از انرژی به زندگی تان راه پیدا کرده، حالا مشکل شما این است که چه راهی را انتخاب کنید. متأسفانه نگاه کردن به دوستان و همکاران هیچ کمکی بهتان نمی کند، چراکه برنامه های آنها با برنامه های شما کاملاً فرق دارد. با وجود این نقطه نظرات افراد دیگر می تواند شما را با دیدگاه های بیشتری آشنا کند.
 مهر (ترازو):
شما امروز می خواهید خودتان را از دیگران پنهان کنید، اما این کارتان از روی ترس نیست. هم اکنون انجام دادن وظایفتان و یا کارهای خانه برایتان اهمیت زیادی دارد، بنابراین شما می توانید به سمت اهداف بزرگتری بروید. حتی اگر به نظر می رسد که هیچ پیشرفتی نداشته اید باز هم به کارتان ادامه بدهید. اعتماد کردن به راهنمای درونی خود شاید کار آسانی نباشد، اما هم اکنون لازم است که این کار را بکنید.
 آبان (عقرب):
شما امروز نمی توانید به وقت خود اطمینان کنید. این سخن بدین معنی نیست که نمی توانید کارهایی که شروع کرده اید را به اتمام برسانید. بلکه رویاهای شما برایتان اسباب دردسر شده و نمی گذارد به چیزهایی که می خواهید برسید. خودتان را مقید کنید که به قرار ملاقات هایتان برسید و وقتی با کسی قراری می گذارید قرار قبلی تان را کنسل نکنید. هروقت که کارهایتان را تمام کردید، آن وقت می توانید به رویاها و آرزوهای خود توجه کنید.
 آذر (کمان):
امروز از آن روزهایی است که شما دوست دارید در خانه بمانید و وقتتان را با خانواده و یا تعداد کمی از دوستانتان بگذرانید. امروز شما زیاد حس خوبی ندارید، چراکه احساسات شما با منطقتان تناقض دارد. حتی اگر کارهای مهمی برای انجام دادن داشته باشید، نمی دانید که با چه روشی آنها را انجام دهید. باوجود این بدون تلاش کردن هیچ چیزی به دست نمی آید. به دنبال برقرار کردن تعادلی منطقی و درست بین کار و استراحت باشید.
 دی (بز):
شما امروز خیلی احساس ناامنی خواهید کرد، بخصوص اگر یکی از دوستان نزدیکتان و یا شریکتان با بهتر جلوه دادن چیزهایی که خیلی هم خوب نیستند شما را خوب راهنمایی نکند. اگرچه شما هم اکنون می توانید به وضوح ببینید که یکی از اطرافیانتان تلاش می کند شما را بفریبد، اما امکان دارد دلیل این عصبانیت اخیر شما بیشتر ترس های خودتان باشد نه رفتار آنها، پس قبل از اینکه عجولانه تصمیم بگیرید، تمام حقایق را بررسی کنید.
 بهمن (ظرف آب):
شما اصلاً سعی نمی کنید در برنامه های قدیمی خود تغییراتی بدهید، اما امروز بهتر است که پافشاری را کنار گذاشته، تغییراتی در زندگی خود داده و برای آینده خود برنامه ریزی کنید. شما می توانید نظریه های خوبی در مورد زندگی تان داشته باشید و باوجود چندین سیاره در نهمین خانه شما یعنی خانه اهداف بزرگ نمی توانید کارهای راحت را انتخاب کنید. پس عزمتان را جزم کنید و دست به کار شوید.
 اسفند (ماهی):
امروز ماه وارد نشانه تان شده است و شما را وادار می کند که احساسات خود را ابراز کنید. حالا شما دوست دارید همه بدانند که شما چه احساسی دارید، چراکه فکر می کنید کمتر احساس تنهایی خواهید کرد. اما متاسفانه ممکن است شما با لحن بد خود دیگران را بیازارید، بنابراین یا باید لحن خود را تغییر دهید و یا اصلاً حرفی نزنید.

سيمرغ

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : فال امروز شما 23 شهريور در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره فال امروز شما 23 شهريور

  • برای مطلب فال امروز شما 23 شهريور نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد فال امروز شما 23 شهريور وارد نمائید

نظر شما درباره فال امروز شما 23 شهريور

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه