فال امروز (22 آيان) شما

فال امروز (22 آيان) شما

فال (طالع بيني ) امروز شما

فال متولد فروردین (بره)

شما آن چنان به فکر مسافرت کردن هستید که نمی توانید اصلا فکرتان راتغییر دهید. اما شما به خصوص برای فرار کردن از وظایفتان می خواهید مسافرت بروید و برایتان فرقی نمی کند به کجا بروید، ولی باید از کسانی که دور و برتان هستند درس گرفته و به جنبه های دیگر زندگی تان نیز نگاهی بیندازید. خوشبختی شما بستگی به این دارد که خودتان را با عشق مسافرت که تازگی ها گریبان گیرتان شده است وفق دهید.

فال متولدین اردیبهشت (گاو)

بازگشت ماه به نشانه تان در حالی که با احساسات تان مرتبط است، همراه با مشکل خواهد بود. اما شور و هیجان شدید شما باعث خاموش شدن دیگران می شود، چراکه آنها از اظهارات رک و بی پرده شما می ترسند. حتی اگر احساسات تان خیلی شدید هستند، فقط به خاطر اینکه آسان ترین راه را انتخاب کرده باشید، آنها را پنهان نکنید. عاقلانه است که وقتی برای خواسته هایتان از دیگران درخواستی می کنید، ملایم تر رفتار کنید.

فال متولدین خرداد (دوقلوها)

امروز میزان عصبانیت شما زیادتر می شود! برای اینکه نمی توانید از دست ابعاد غیر منطقی و نامعقول احساسات خود فرار کنید. باوجود اینکه شما سخنان منطقی را به راحتی قبول می کنید، ولی الان وقت این است که به مشکلات گذشته فکر کرده و پیامی که از ضمیر ناخودآگاه تان منشعب می شود را به کار بگیرید. تبادل نظر کردن با یک دوست مورد اطمینان کمک تان می کند ترس هایتان را شناخته و بر آنها پیروز شوید.

فال متولدین تیر (خرچنگ)

شما معمولاً قبل از اینکه کاری را شروع کنید، در موردش فکر می کنید. عجیب اینکه به جای اینکه کارهای جدیدی انجام دهید بیشتر در حال تغییر دادن همان کارهای قبلی خود هستید. فراموش نکنید که ممکن است شور و هیجان تان به مذاق افراد دیگر خوش نیاید، پس بهتر است کمی از میزان آن کم کنید. اگر نتوانستید در همان دفعه اول منظور خود را برسانید دوباره سعی کنید.

فال متولدین مرداد (شیر)

شما فکر می کنید که قادر خواهید بود با آرامش و سکوت تمام شور و هیجانات اخیر را سپری کنید و هیچ کس هم بهتان توجه نخواهد کرد. متاسفانه افراد دیگر وجود ماه در دهمین خانه تان یعنی خانه موقعیت های اجتماعی را کشف خواهند کرد. سعی نکنید به خودتان سختگیری کرده و از مقابل چشم هایی که پیش از این نیز به شما خیره شده بودند فرار کنید. حتی اگر فکر می کنید آگاهی کامل دارید زمانی که احساسات خود را بیان می کنید تا جایی که امکان دارد طبیعی رفتار کنید.

فال متولدین شهریور (سنبله)

شما امروز به خودتان اطمینان کامل دارید، اما احساسات تان هنوز ممکن است بین شما و آنچه نیاز دارید اتفاق بیفتد فاصله بیندازد. اگر کاری کنید که ذهنتان منحرف شود، مشاهدات و نظریات دقیق و زیرکانه تان و توانایی هایتان تبدیل به تنبلی غیر معقول خواهد شد. البته لازم نیست که خیلی کار کنید؛ فقط راهی را بیابید که به مدد آن تغییرات کوچکی را در فعالیت های روزانه تان ایجاد کنید.

فال متولدین مهر (ترازو)

امروز ونوس یعنی سیاره فرمانروای شما حسابی شارژ شده است و شما را وسوسه کرده است دیگران را در عشق و زیبایی تان شریک کنید! اما شما وقتی که یکبار شروع به ابراز کردن احساسات تان بکنید، شاید قادر نباشید آنها را کنترل کنید. به هر حال ریسک کردن و باز کردن سفره دلتان هم اکنون مهم ترین کاری است که می توانید انجام دهید. حتی اگر چیزهایی که آرزویش را دارید به دست نیاوردید، افراد دیگر می فهمند که دقیقاً چه خواسته هایی دارید.

فال متولدین آبان (عقرب)

امروز ونوس جذاب و لوتوی تیره یعنی سایره فرمانروای تان، در یک ردیف قرار می گیرند و توجه شما را به سمت احساسات عاشقانه جلب می کنند. اما شما بیشتر سعی می کنید که احساست خود را مخفی کنید. به جای اینکه احساسات خود را انکار کنید، بدون اینکه به نتیجه کار فکر کنید به راحتی در مورد آنها صحبت کنید.

فال متولدین آذر (کمان)

اگرچه شما می توانید هر موقعیتی که به نظرتان خیلی مهم و جدی آمده است را به اندازه کافی توجیه کنید، ولی تصمیم گیری های جدیتان بیشتر از آن چیزی که فکر می کردید نیازمند دقت و تمرکز هستند. این سخن بدین معنی نیست که شما فرد دودل و شکاکی هستید، بلکه بدین معنی است که اوضاع نسبت به آن چیزی که در ظاهر به نظر می رسد پیچده تر است و به خاطر اطلاعات پیچیده و دوپهلویی که اکنون به شما رسیده به راحتی آشفته و نگران می شوید. باید بیشتر وقت بگذارید، با عجله به دنبال جواب نهایی گشتن فقط اوضاع را بدتر می کند و مشکلات بیشتری را به همراه دارد.

فال متولدین دی (بز)

در حالی که اهداف بلند مدت شما برایتان مهمتر و پررنگ تر می شوند، شما لازم می دانید دقیقاً بفهمید که دنبال چه چیزی هستید. حتی اگر شما کاملاً به دنبال ایده های خود نرفته اید، ولی هم اکنون صحبت کردن در مورد امکاناتی که پیش رویتان قرار دارد امری لذت بخش است. از روبرو شدن با خواسته ها و توقعات دیگران هراس نداشته باشید، فقط به خودتان امکان این را بدهید که در مورد تخیلات خود صحبت کنید.

فال متولدین بهمن (ظرف آب)

خیلی خوب است که قبل از اینکه پروژه جدیدی را شروع کرده و قدم جدیدی بردارید، زمان کافی برای فکر کردن بر روی گزینه هایی که می توانید انتخاب کنید اختصاص دهید. شما باید به دقت تصمیمات خود را سبک و سنگین کنید، عمل کردن از روی غریزه و بدون تعمق شما را به جایی نمی رساند. اگر لازم شد تصمیم فوری و عجله ای بگیرید، حتماً قبل از آن تمام نظرات مخالف و موافق را بررسی کرده و خوب مورد ارزیابی قرار دهید.

فال متولدین اسفند (ماهی)

همین چند روز پیش شما می خواستید شناخت حرفه ای خود را بیشتر کنید، اما امروز کاملاً دیدگاه متفاوتی دارید. نگرانی های شما تغییر کرده است و به جای نگران بودن به خاطر زمان حال بیشتر به فکر آینده هستید. به هر حال حتی اگر الان بیشتر وقتتان را به پروراندن رویاهایتان اختصاص داده اید، لازم است که حتماً فردی منطقی باشید.
پورتال سیمرغ

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : فال امروز (22 آيان) شما در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره فال امروز (22 آيان) شما

  • برای مطلب فال امروز (22 آيان) شما نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد فال امروز (22 آيان) شما وارد نمائید

نظر شما درباره فال امروز (22 آيان) شما

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه