اجرای بازی های قدیمی آتاری در مرورگر

اجرای بازی های قدیمی آتاری در مرورگر

برای یادآوری خاطره های کودکی و بازی های آتاری اکنون ابزاری در اینترنت بوجود آمده است

کمپانی اینترنت آرشیو دست به انتشار ابزاری زده که به شما اجازه می‌دهد در هنگام وبگردی مروری بر خاطرات کودکی خودداشته باشید و بازی‌های آتاری را در مرورگر خود اجرا کنید.
 
این تیم نرم‌افزاری زمانی در حدود دوسال را برای توسعه این پروژه صرف کرده تا بتواند شبیه‌ساز بازی و برنامه‌ها را به مرورگر رایانه شما بیاورد. بازی‌های قدیمی و نرم‌افزارهای سرگرمی تنها قسمتی کوچک از پروژه این شرکت به حساب می‌آیند. با انتشار قسمتی تحت عنوان مجموعه نرم‌افزارهای خاطره‌ساز، می‌توانید به گذشته خود باز گردید.

شبیه ساز بازی atari

البته مدنظر قرار دهید که فرآیند شبیه سازی این بازی‌ها برای اجرا در مرورگر بسیار پیچیده‌تر از قراردادن فایل آنها در مرورگر است و این شرکت، دست به کاری بزرگ زده است.
 
اگرچه برنامه‌های موجود در این مجموعه از طریق MESS قابل اجرا هستند اما JSMESS که برپایه جاوا اسکریپت بنیان نهاده شده است، این فرایند را ساده‌تر خواهد کرد. مطمئنا همه ما به دنبال راهی ساده برای اجرای بازی‌های قدیمی (البته به جز نصب شبیه‌ساز) بودیم و اکنون اینترنت آرشیو، کار را برای ما آسان و دلنشین کرده است.
فارنت

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : اجرای بازی های قدیمی آتاری در مرورگر در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره اجرای بازی های قدیمی آتاری در مرورگر

  • برای مطلب اجرای بازی های قدیمی آتاری در مرورگر نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد اجرای بازی های قدیمی آتاری در مرورگر وارد نمائید

نظر شما درباره اجرای بازی های قدیمی آتاری در مرورگر

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه