افزایش سرعت RAM کامپیوتر

افزایش سرعت RAM کامپیوتر

راهی جهت افزایش سرعت رم با استفاده از دستورات VB Script

با این آموزش ؛ شما می توانید در زمانی کوتاه ؛ فقط و فقط در کسری از دقیقه ؛ سرعت RAM کامپیوتر خود را افزایش دهید.این ترفند برای بهتر اجرا شدن بعضی از بازی ها هم موثر خواهد بود.با این روش حتی می شود خوشبین بود که دیگر کامپیوتر هنگ هم نکند 
این آموزش به کمک دستورات VB Script اجرا می گردد.خواهشا دقیقا تمام مراحل را با دق اجرا نمایید تا در انتها دچار مشکلی نشوید. 

آموزش افزایش سرعت RAM

از روی کیبرد دکمه ویندوز را فشار دهید و در قسمت Search programs and files ؛ عبارت “  Notepad  ” را تایپ کنید تا یک Notepad برای شما باز گردد.حال درون Notepad باز شده ؛ تایپ کنید :
FreeMem=Space(64000000)
 
حال از منوی File روی گزینه Save As کیلیک فرمایید. در پنجره ای که باز می شود ؛ شما باید نام ذخیره سازی فایلتان را ” cleanRam.vbs ” بنویسید و سپس Save نمایید. 
پس از Save شدن ؛ خواهید دید که دیگر خبری از برنامه Notepad نیست
 
حالا شما باید روی این فایل دبل کلیک کنید تا اجرا گردد ! توجه داشته باشید که هیچ پیغام یا پنجره ای به صورت کامل باز نمی شود و فقط دستورات اجرا می گردند . 
 
نکته مهم: اگر فایل شما به صورت Notepad ذخیره گردد خبری از اجرای این دستور نیست و قطع یقین یکی از مراحل را اشتباه انجام داده اید.
گویا آی تی

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : افزایش سرعت RAM کامپیوتر در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره افزایش سرعت RAM کامپیوتر

  • برای مطلب افزایش سرعت RAM کامپیوتر نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد افزایش سرعت RAM کامپیوتر وارد نمائید

نظر شما درباره افزایش سرعت RAM کامپیوتر

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه