چگونگی تبدیل ایمیل به PDF

چگونگی تبدیل ایمیل به PDF

روشی آسان برای تبدیل فرمتهای متنی به PDF

این روزها همه کاربران با فرمت پی دی اف آشنا هستند و از مزایای آن نیز باخبرند. فرمت پی دی اف در همه دستگاه های هوشمند امروزی اعم از رایانه، تلفن همراه و تبلت قابل مشاهده است و یکی از مهم ترین ویژگی های آن نیز حفظ خصوصیات فایل در تمامی دستگاه های به نمایش درآمده است. تا به حال یک ایمیل حاوی فایل اکسل یا Word را دریافت کرده اید؟
 
بسیاری از کاربران با دریافت این نوع فایل ها روی تلفن همراه یا تبلت خود با مشکل مواجه می شوند؛ زیرا گاهی اوقات ممکن است نرم افزار مورد نیاز برای اجرای این فایل ها را روی دستگاه خود نصب نکرده باشند و گاهی نیز ممکن است به دلیل پشتیبانی نشدن از زبان فارسی، قادر به خواندن محتوای فارسی این فایل ها نباشند. در چنین شرایطی بهترین راه حل، دریافت فایل ها به فرمت پی دی اف است اما همان طور که می دانید نمی توانید از تمام افرادی که برایتان ایمیل ارسال می کنند انتظار داشته باشید فایل های پیوست را در قالب فایل پی دی اف برایتان ارسال کنند. به نظر شما راه حل خلاصی از این مشکل چیست؟

روش آسان تبدیل متن به PDF

پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس آنلاین تبدیل فایل های پیوست و حتی متن ایمیل ها به پی دی اف است. سایت pdfconvert.me شما را قادر می کند تا براحتی محتوای ایمیل های خود را همراه با فایل های پیوست آن به فرمت پی دی اف تبدیل کرده، بدون نیاز به نرم افزارهای اضافه به مشاهده محتوای فایل های پیوست بپردازید. استفاده از این سرویس آسان است و نیازی به نصب نرم افزار مجزا یا حتی خروج از برنامه مدیریت ایمیل خود ندارید. روش بهره مندی از امکانات این سرویس به شرح زیر است:

تبدیل متن ایمیل به PDF

اگر قصد دارید متن ایمیل دریافتی را به پی دی اف تبدیل کنید کافی است آن را به آدرس pdfconvert@pdfconvert.me فوروارد کنید. با انجام این کار در کمتر از یک دقیقه ایمیلی برای شما ارسال می شود که فایل پیوست آن، نسخه پی دی اف از ایمیل ارسالی شماست.

تبدیل فایل های پیوست به PDF

اگر فایل های پیوست در دستگاه شما باز نمی شوند و می خواهید آنها را به پی دی اف تبدیل کنید، روش کار ساده ای را در پیش خواهید داشت. همچون روش قبل از قابلیت فوروارد کمک بگیرید، اما این بار ایمیل دریافتی را به آدرس
 
attachconvert@pdfconvert.me انتقال دهید. در کمتر از یک دقیقه ایمیل جدیدی دریافت خواهید کرد که حاوی فایل های پیوست درخواستی به فرمت پی دی اف است.

تبدیل سایت ها به PDF

دوست دارید سایت روزنامه جام جم یا هر سایت دیگری را به فایل پی دی اف تبدیل کنید یا نسخه ای از خبر موجود در یک سایت را به صورت فایل پی دی اف برای دوستانتان ارسال کنید؟ برای انجام این کار باید در متن ایمیل آدرس سایت را وارد و آن را به webconvert@pdfconvert.me ارسال کنید. از ویژگی های متمایز این سرویس با دیگر سرویس های مشابه، پشتیبانی از فرمت و خصوصیات ظاهری محتوای ارسالی، نیاز نداشتن به مراجعه به سایت سرویس دهنده برای دانلود فایل ها (ارسال فایل ها توسط ایمیل) و سرعت بسیار بالای اجرای درخواست هاست.
توجه: در سیاست حفظ حریم خصوصی این سایت قید شده است که محتوای فایل های ارسالی از سوی شما فقط هنگام تبدیل به فرمت پی دی اف در سرورهای سایت ذخیره و پس از ارسال به صورت فایل پیوست، بسرعت عملیات حذف آغاز می شود.
جام جم

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : چگونگی تبدیل ایمیل به PDF در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره چگونگی تبدیل ایمیل به PDF

  • برای مطلب چگونگی تبدیل ایمیل به PDF نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد چگونگی تبدیل ایمیل به PDF وارد نمائید

نظر شما درباره چگونگی تبدیل ایمیل به PDF

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه