بررسی اپلیکیشن Paper مخصوص آیفون

بررسی اپلیکیشن Paper مخصوص آیفون

اپل نهایتا اپلیکیش Paper را بصورت رسمی معرفی کرد . برخی از قابلیتهای این اپلیکیشن را مطالعه کنید

 برخلاف شایعات Paper تنها مانند یک خبرخوان عمل نکرده و می‌توان گفت تا حد زیادی شبیه به خود فیس‌بوک است تا جایی که ممکن است پس از استفاده از این اپلیکیشن دیگر تمایلی به کارکردن با اپلیکیشن فیس‌بوک نداشته باشید. البته اپلیکیشن Paper تمام امکانات فیس‌بوک را در خود ندارد، اما اکثر نیازهای کاربران را تامین خواهد کرد.

قابلیتهای اپلیکیشن Paper

اپلیکیشن Paper از اخبار فیس‌بوک و دیگر منابع مورد علاقه کاربر استفاده کرده و آنها را به صورت افقی به نمایش می‌گذارد. شیوه‌ جدیدی نیز برای ارسال پست در فیس‌بوک توسط اپلیکیشن Paper ارائه شده است، کاربران می‌توانند با استفاده از ویرایش‌گر سیستمی است که در آن محتوای متنی یا تصویری‌ که هنگام ویرایش دیده می‌شود عین همانی است که در خروجی مشاهده خواهد شد. این ویرایشگر که WYSIWYG مخفف عبارت What You See Is What You Get است از سرویس‌هایی مانند Medium و Svbtle الهام گرفته شده است.
 
در نهایت می‌توان گفت که قابلیت خبرخوان این نرم‌افزار نیز از Flipboard کپی برداری شده است. این اپلیکیشن جدید از دوشنبه آینده در اختیار کاربران آیفون در کشور آمریکا قرار خواهد گرفت. ( Paper در حال حاضر تنها در آمریکا برای استفاده ارائه شده است.) این خبرخوان در حال حاضر فاقد هرگونه تبلیغات می‌باشد.
 
فارنت

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : بررسی اپلیکیشن Paper مخصوص آیفون در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره بررسی اپلیکیشن Paper مخصوص آیفون

  • برای مطلب بررسی اپلیکیشن Paper مخصوص آیفون نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد بررسی اپلیکیشن Paper مخصوص آیفون وارد نمائید

نظر شما درباره بررسی اپلیکیشن Paper مخصوص آیفون

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه