چند اپلیکشن مناسب برای دانشجوها

چند اپلیکشن مناسب برای دانشجوها

اپلیکشنهایی برای دانشجو ها

بعضی از کاربردهای موبایل و تبلت نه تنها مخل دانشجوی خوب بودن نیست، بلکه به آن کمک می کند حتی در حاشیه و موقعی که به درس و کلاس فکر نمی کنید. مثلا اگر می توانی بخواب یا Sleep if you can یکی از چاره هایی است که برای اسنوز کردن ساعت گوشی و دیر رسیدن سر کلاس پیدا شده. وقتی آن را نصب کردید، دیگر خواب اضافه بی خواب اضافه! ساعت گوشی که زنگ زد، باید بلند شوید و مثلا از سینک آشپزخانه تان عکس بگیرید تا خاموش شود وگرنه تا شب سر و صدا می کند و عمرا خوابتان ببرد.

سلف کنترل Self control

این هم یکی از اپلیکیشن های به درد بخور دوران دانشجویی است. وقتی در حال جمع و جور کردن فکرتان هستید، ممکن است نوتیفیکیشن های زیادی مزاحم کار باشند. فیس بوک و جی میل و وایبر و ... هر لحظه می توانند با یک «دینگ» همه افکارتان را به هم بریزند. برای همین سلف کنترل اپلیکیشن ها و صفحه هایی را که می خواهید غیرفعال می کند تا برای دقایقی که درس می خوانید یا تمرکز لازم دارید، سروصدا راه نیندازند.

سورکیت یا Sworkit

حرکات ورزشی برای پنج دقیقه تنظیم می کند و می توانید آنها را در هر زمان خالی که پیدا کردید، انجام دهید. معمولا زندگی دانشجویی اغلب ساعت های روز را اشغال می کند و وقتی برای ورزش نمی گذارد. بعضا در شهر و خانه خودتان نیستید که کسی نگران سلامتی تان باشد؛ برای همین مشکلات ستون فقرات و دردهای مختلف ایجاد می شود. پنج دقیقه زمان زیادی برای ورزش نیست اما از هیچی بهتر است.

فچ نُتس یا Fetchnotes

 می توانید فکرها و ایده هایی را که به ذهن تان می رسد، بنویسید. بعد با یک هشتگ آن را در لیستی قرار دهید که هر وقت دنبال ایده های مشابه تان گشتید، کنار هم پیدایشان کنید. رونوشت به دانشجوهای سال آخر که پایان نامه دارند.

وقت امتحان یا Exam time

 هم امکانات مختلفی برای درس خواندن فراهم می کند. مثلا تنظیم کردن یک برنامه روزانه، فلش کارت و یادداشت. این کارها را می توانید آنلاین هم انجام دهید و با همکلاسی ها به اشتراک بگذارید. خاصیت دیگرش این است که همه یادداشت ها و خلاصه برداری ها را یک جا نگه می دارید.
آفتاب

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : چند اپلیکشن مناسب برای دانشجوها در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره چند اپلیکشن مناسب برای دانشجوها

  • برای مطلب چند اپلیکشن مناسب برای دانشجوها نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد چند اپلیکشن مناسب برای دانشجوها وارد نمائید

نظر شما درباره چند اپلیکشن مناسب برای دانشجوها

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان

dataecom.com,طراحی سایت

بازگشت به بالای صفحه