امکان دانلود اپ های موبایل بدون گوگل استور

امکان دانلود اپ های موبایل بدون گوگل استور

در آینده نزدیک موبایلها بطور اتوماتیک میتوانند اپ ها را دانلود کنند

به گزارش ایسنا به نقل از تِک‌وُرم، گوگل در حال تحقیق بر روی طرحی است که کاربران بتوانند برای اولین بار، اپلیکیشن‌ها را هنگام جست‌وجو از طریق اندروید تلفن همراه مستقیما و بدون استفاده از پلی‌استور دانلود کنند.
 
با این ویژگی درست مثل پلی‌استور، یک پنجره تایید همراه دکمه نصب ظاهر می‌شود؛ البته ظاهرا شرایط برای برخی از افراد به گونه‌ای است که تنها با جست‌وجو از اپلیکیشن گوگل این ویژگی برایشان کار می‌کند و نه زمانی که از مرورگر کروم استفاده ‌می‌کنند.
 
در حال حاضر و تا پیش از این، لینک‌های پل‌استور برای کاربران اندرویدی و لینک‌های اپ‌استور برای کاربران آیفونی با نتایج جست‌وجوی گوگل نمایش داده می‌شد و کاربران را برای نصب اپلیکیشن هدایت می‌کرد و این اولین بار است که کاربران قادر خواهند بود یک اپلیکیشن را بدون فروشگاه‌های موبایلی (اپ‌استور یا پلی‌استور) دانلود و نصب کنند.
 
البته اندروید اعلام کرده است که این خصوصیت برای همه‌ی اپلیکیشن‌ها قابل دسترسی نیست و انتظار می‌رود به آرامی گسترش یابد. هرچند اندروید حدودا ماه گذشته گزارش‌هایی از این خصوصیت را ارائه کرده بود که البته تنها اخیرا شروع به کار کرده است.
 
شما می‌توانید خودتان با باز کردن گوگل و جست‌وجوی یک اپلیکیشن این ویژگی را امتحان کنید که در بالای نتایج جست‌وجو با دکمه نصب ظاهر می‌شود. هرچند وقتی که بسیاری از افراد بر روی نصب ضربه می‌زنند، به سمت پلی‌استور هدایت می‌شوند؛ اما هنگام دانلود اپلیکیشن‌هایی که این ویژگی جدید را دارند، یک پیغام برای افراد ظاهر می‌شود و مانند وقتی که وارد پلی‌استور شده‌اند، می‌توانند آن اپلیکیشن را دانلود کنند.
 
سال گذشته، گوگل برای اپلیکیشن‌های سیستم عامل ios، شاخص اپلیکیشنی را معرفی کرده بود که به کاربران آیپاد، آیفون و آیپدتاچ محتوای اپلیکیشن‌های موبایلی را مستقیم و از جست‌وجوی گوگل نشان می‌داد. البته هنوز مشخص نیست که گوگل بتواند این ویژگی (دانلود مستقیم اپلیکیشن‌ها) را برای کاربرانی که از اپ‌استور اپل استفاده می‌کنند هم به کار برد.

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : امکان دانلود اپ های موبایل بدون گوگل استور در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره امکان دانلود اپ های موبایل بدون گوگل استور

  • برای مطلب امکان دانلود اپ های موبایل بدون گوگل استور نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد امکان دانلود اپ های موبایل بدون گوگل استور وارد نمائید

نظر شما درباره امکان دانلود اپ های موبایل بدون گوگل استور

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان

dataecom.com,طراحی سایت

بازگشت به بالای صفحه