بررسی بازی GT Racing 2

بررسی بازی GT Racing 2

GT Racing 2 یک بازی رایگان برای گوشی های هوشمند است

بازی GT Racing 2: The Real Car Experience یک بازی مسابقه‌ای است که برای تلفن‌های همراه هوشمند  از سوی گیم لافت و با یک موتور گرافیکی جدید عرضه شده و شما با خرید خودرو با بازیکنان دیگر به رقابت پرداخته و در ضمن در حالت کمپین قادر به طی کردن و مسابقات به صورت تک نفره نیز هستید.
GT Racing2

شروع به کار GT Racing 2

بازی مذکور رایگان بوده و بعد از دریافت و نصب بازی از طریق یک آموزش کوتاه به شما کمک می‌شود که اولین خودرو خود را خریداری کنید و با برخی ارتقاء و به‌روز رسانی ها آماده ورود به مسابقات شوید.
 
کنترل‌های مختلفی برای بازی در دسترس هستند که البته حالت پیش فرض بهترین حالت ممکن است که شاید شما بتوانید با انتخاب حالت‌های دیگر بازدهی بهتری داشته باشید.
 
وقتی شما مسابقه را شروع می‌کنید گزینه هایی به صورت pop up  برای شما به نمایش در می آیند که همان ترمز و گاز است که البته برای رانندگان تازه کار بسیار حیاتی است و اگر شما می‌خواهید رانندگی واقعی تر را تجربه کنید، پیشنهاد می‌‌کنیم حالت دستی ترمز و گاز را انتخاب کنید هر چند در این حالت بیشتر به خارج از جاده و تصادفات احتمالی هدایت می‌شوید.
 
یک مسیر سبز در حین رانندگی بر روی سطح جاده خودنمایی می‌کند که موقعیت مطلوب در جاده را به شما یاداوری می کند و به طور معمول بهترین نتایج را با حفظ خود بر روی این خط به ویژه در هنگامی که در سر پیچ های تند قرار می‌گیرد خواهید داشت.
 
حالت های مختلفی برای مسابقه وجود دارد که استاندارترین حالت“Classic Race” است که در اکثر مواقع شما باید در یک پیست مشخص با سایرین به رقابت بپردازید.

حالتهای مسابقه در GT Racing 2

حالت   “Knockout” حالتی است که شما با یک نفر دیگر در یک دور به رقابت می پردازید و هر کس که به عنوان نفر اول از خط عبور کند برنده بازی خواهد بود و به عبارتی دیگر جایگاه دوم پاداشی در پی نخواهد داشت.
 
سایر حالت‌های مسابقه عبارتند از  “King of the Hill” که هر چه از دیگران بیشتر به خط پایان نزدیک تر بمانید امتیاز بیشتری کسب می کنید به همراه حالت “Overtake” که همان خارج شدن نفر آخر از مسابقه در زمانبندی مشخص است به همراه “Qualification” که در حقیقت حالت رکورد زمانی است و هر که دارای رکورد بیشتری باشد بهترین امتیاز را دریافت خواهد کرد.

در پارکینگ GT Racing 2

۳ حالت اصلی در بازی وجود دارد که کمپین حالت اصلی تک نفره است و در هر بار مسابقه شما تعدادی ستاره کسب می‌کنید و با داشتن ستاره‌های بیشتر امکان بازکردن قفل های بیشتر و جاده‌های مختلف را خواهید داشت تا با خرید خودروهای بیشتر با سایر دوستانتان به رقابت بپردازید. حالت پلاتینیوم دارای چالش‌های بسیار دشوار است که البته پاداش‌های ارزنده همچون خودروهای کلاسیک را در بر دارد.
 
هفت کلاس مختلف خودرو با بیش از ۷ تا ۱۳ خودرو در هر کلاس قابل خریداری و ابتیاع هستند که البته در ابتدا چند خودرو در دسترس هستند و در هر زمانی کسب ستاره می‌تواند در خرید خودرو جدید به شما کمک کند و البته کلاس Tier 0 تنها با حالت پلاتینیوم آن هم به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود.
 
چهار ارتقاء اصلی برای هر خودرو وجود دارد که شامل به‌روز رسانی موتور، ترمز، فرمان پذیری و شتاب است که با داشتن اعتبار و ستاره می‌توانید خودرو خود را ارتقاء دهید.
 
حالت مولتی پلیر دارای دو حالت است در حالت استاندارد که دارای بهای ۱۰۰ گیم لافت است و حالت pro challenge که ۳۰۰ گیم لافت بها دارد و بدین ترتیب دارای پاداش بزرگتر است و شما باید در حالت دستی به کنترل خودرو خود بپردازید.
 
در ضمن حالت مولتی پلیر دارای سیستم رنکینگ جهانی است که به شما امکان به دست آوردن یا از دست دادن RP را می دهد که در صورت افزایش اعتبار خود امکانات و رتبه بندی بهتری کسب خواهید کرد.

نکات ریز و درشت GT Racing 2

-به طور پیش فرض حالت دستیار گاز و ترمز فعال است و ما به شما قویا توصیه می‌کنیم که این حالت را غیرفعال کرده تا بهترین و واقعی ترین حالت رانندگی را تجربه کنید و البته امتیاز و ستاره‌های بهتری را نیز به دست آورید.
 
-در شروع شما قادر به انتخاب یک خودرو از بین دو انتخاب خواهید بود که خودرو گران‌تر برای شما نتیجه بهتری در بردارد و توصیه ما این است که فقط پیروز شدن در هر رقابت کافی نبوده و شما سعی کنید تا بیشترین ستاره را نیز کسب کنید تا بتوانید خودروهای بیشتر و در نهایت حالت فوق العاده پلاتینیوم خالص را برای خود قابل دسترس کنید. در ضمن شما می توانید از دوستانتان تقاضای افزایش اعتبار نمایید که این منوط به این نکته مهم است که دیگر آن اعتبار را برای خود در نظر تداشته باشند.
 
-در هنگامی که شما رقابت های جدید حالت تک نفره را قابل دسترس می کنید در هر زمانی قابل بازی بوده و اگر خودرو شما برای رقابت در کلاس مذکور به حد کافی قوی نباشد شما یک اخطار دریافت خواهید کرد که باید تعدادی بروز رسانی برای خودرو خود نصب کنید که البته در برخی شرایط غیر ممکن است و در زمانی دیگر باید به رقابت بپردازید.
فارنت

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

مقالات ثبت شده توسط مای اصفهان : 1265
اشتراک : بررسی بازی GT Racing 2 در فیس بوک تویتر مای اصفهان

نظرات کاربران درباره بررسی بازی GT Racing 2

  • برای مطلب بررسی بازی GT Racing 2 نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد بررسی بازی GT Racing 2 وارد نمائید

نظر شما درباره بررسی بازی GT Racing 2

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه