صفحه اصلی » مقالات » مقالات تندرستي

مقالات تندرستي

اهميت ميان وعده در دوران سالمندي

بسیاری از سالمندان برخلاف دوران جوانی که عادت داشتند روزی سه وعده غذای اصلی مصرف کنند، تمام وعده‌های غذایی‌شان را میان وعده تشکیل می دهد و فقط یک بار در روز وعده غذایی اصلی را مصرف می ‌کنند. محققان می ‌گویند مصرف میان ‌وعده برای سالمندان خوب است و کالری دریافتی سالمندان را به مقدار کافی به آنان می ‌رساند.

متن کامل

به بچه ها <نه> بگوييد

فرزندان ممکن است در برخی مواقع خواسته‌هایی داشته باشند که برآورده کردن آنها به صلاح نباشد. با چنین فرزندانی چه برخوردی باید داشته باشیم و چگونه می‌توانیم آنها را قانع کنیم؟ درخواست فرزندان بر اساس میل و نیاز آنهاست اما در برخی مواقع برآورده کردن این میل و نیاز، ممکن است به مصلحت نباشد

متن کامل

راههاي دوري از تنبلي

آیا شما اهل اهمال و دفع الوقت هستید؟اگر شما نیز مثل بسیاری از آدم ها باشید، پاسخ این سوال مثبت است. اما این احتمال هست که شما نخواهید با اضطرابات حاصل از زندگی اهمال کارانه سر کنید.

متن کامل

رهايي از استرس در 10 دقيقه

اگر روند زندگی تان به نحوی پیش می رود که در معرض خارج شدن از کنترلتان قرار گرفته، خانم شلی ویل عملی فراتر از کند کردن این روند را در مورد خودش تجربه کرده است.

متن کامل

رژيم مديترانه اي

شاید شما هم نکاتی را درباره رژیم غذایی مدیترانه ای شنیده باشید به ویژه که در مطالعات سال های اخیر تاثیرات مفید این نوع رژیم غذایی بر سلامتی،در مطالعات فراوان در مقایسه با رژیم غذایی غربی به اثبات رسیده است.

متن کامل

فوايد گوجه براي پوست

گوجه نوعی سبزی است که منشأ آن آمریکای جنوبی بوده و در بسیاری از کشورها به سیب عشق معروف است و بعد از سیب‌زمینی پرمصرف‌ترین سبزی جهان است.

متن کامل

8 روش براي داشتن تناسب اندام

غیر از داشتن یک رژیم سالم و متعادل و فعالیت بدنی مسایل دیگری هم می‌تواند به شما در رسیدن به تناسب اندامی ایده‌ال کمک کند. در اینجا به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

متن کامل

14 باور غلط ديابت

دیابت یکی از مشهورترین و قدیمی‌ترین بیماری‌هاست و شاید به همین دلیل است که باورهای نادرست فراوانی به این بیماری تعلق دارد. اگر شما نیز به دیابت مبتلا هستید یا از میان اطرافیان‌تان کسی مبتلا به این بیماری است، ممکن است باورهای مختلفی از این بیماری در ذهن خود داشته باشید که این نوشته تلاش می‌کند برخی از آنها را در ذهن شما اصلاح کند....

متن کامل
حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه