صفحه اصلی » مقالات » مقالات تندرستي

مقالات تندرستي

روابط خانواده ها در تعطیلات

روزهای تعطیل، مناسبت های شاد و فرصت های مغتنم دور هم بودن، همیشه یادآور خوشی و شادمانی است. به ویژه تعطیلات نوروز، که در آغازین روزهای بهار زیبا، با آداب و رسوم دلپسند ایرانی تا بوده، رنگ و بوی دلپذیری به خاطرات همه ما داده است.

متن کامل

چگونه لبخندي زيبا داشته باشيم؟

هیچ‌گاه به این فکر کرده‌اید که چرا لبخند بعضی افراد به‌شدت زیبا و جذاب است؟ ‌اگر یکی از این افراد را در ذهن‌تان مجسم کنید، نقش کدامیک از این عوامل را در ایجاد این همه زیبایی و ‌جذابیت مؤثر‌تر می‌بینید؟

متن کامل

پروستات و بيماريهاي آن

پروستات غده کوچکی است به اندازه گردو که در زیر مثانه و در قسمت ابتدایی پیشابراه که آن را احاطه کرده و در جلوی راست روده قرار دارد. پیشابراه مجرایی است که ادرار را از مثانه به طرف خارج از بدن هدایت می کند

متن کامل

6 ماده غذايي بسيار مفيد

اگر این ۶ ماده غذایی را تاکنون از سبد غذایی خود حذف می‌کردید یا چندان علاقه‌ای به مصرف آنها نداشتید، توصیه می‌کنیم نگاه‌تان را عوض کرده و جایگاهی برای آنها در سبد غذایی خود باز کنید

متن کامل

روانشناسي رنگها

در سال ۱۶۶۶، اسحاق نیوتن، دانشمند نام‌دار انگلیسی، کشف کرد که چنان‌چه نور خالص سفید از یک منشور عبور داده شود، به رنگ‌های قابل رؤیت تجزیه می‌شود. نیوتن هم‌چنین کشف کرد که هر رنگ از یک طول موج منحصر به‌فرد تشکیل شده و قابل تجزیه به رنگ‌های دیگر نیست.

متن کامل

7 غذايي كه بايد با احتياط بخوريد

در ضمن، مواد غذایی زیادی در دنیا وجود دارند که در صورت استفاده نادرست می‌توانند مشکلات فراوانی را برای شما به بار آورند. از بین تمامی خوراکی‌ها، سازمان غذا و داروی آمریکا ۷ ماده غذایی را معرفی و اعلام کرده است که هرچند این مواد غذایی مفیدند و نباید از رژیم غذایی حذف شوند، اما رعایت برخی نکات هنگام مصرف‌شان ضروری است.

متن کامل
حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه