صفحه اصلی » مقالات » مقالات تندرستي

مقالات تندرستي

عوارض غیرقابل درمان شکستن مفاصل

شكستن (فشاردادن انگشت درمفصل) به بهانه‌رفع خستگي عوارض سوء و غير قابل درمان دارد. آنچه كه به عنوان شكستن انگشتان دست وپادرميان مردم به خصوص جوانان رواج دارد، باعث ازبين رفتن مايع مفصلي‌وآسيب ديدن غضروف هاي ميان مفاصل انگشتان دست و پا مي‌شود.

متن کامل

راههای مراقبت از قلب

تقریباً 33 میلیون نفر در آمریکا دچار بیماری های قلبی هستند و بیش از 430000 نفر هر ساله از این بیماری ها جان خود را از دست می دهند.

متن کامل

خواص کاهو

با آمدن کاهو سر سفره ها در فصل بهار و تابستان آیا تا به حال از خود سوال کرده اید که این سبزی خوشمزه و پرمصرف چه خواصی دارد؟

متن کامل

5راز برای زندگی توام با عشق حتی بعد از ورود فرزند به زندگی

او یک خانم 25ساله بود که با اصول مادری به اندازه کافی آشنا بود. اولین کودک او 14 ماهه بود که دومین فرزندش به دنیا آمد. او انتظار هیچ تغییر واقعی در زندگی صمیمی خود با همسرش را پیش بینی نکرده بود

متن کامل

راههای کاهش چربیهای زائد بدن

یك برنامه بلندمدت و منطقی برای كاهش وزن خود انتخاب كنید. تصمیم بگیرید كه هفته ای نیم كیلو از وزنتان را با تغییر در رژیم غذایی و انجام ورزش های استقامتی بكاهید.

متن کامل

دانستنی های مغز انسان

علاقه انسان ها به داشتن اطلاعاتی در مورد مغز و نحوه عملکرد آن به سالها پیش باز می گردد .امروزه شواهد بسیاری وجود دارد که ثابت می کند هزاران سال قبل در کشورهایی نظیر مصر و یونان کنکاش و تحقیقات زیادی در مورد مغز انسان صورت گرفته است .

متن کامل

چی بخوریم چقدر بخوریم؟!

آقای دکتر٬ چقدر در روز غذا بخورم که چاق نشوم؟ دکتر چرا با وجود اینکه به اندازه یک جوجه غذا می خورم(!) هنوز هم وزنم از حد ایده آل بالاتر است؟ دکتر آیا واقعا مکلملهای غذایی اثر دارند؟

متن کامل
حراجی های مای اصفهان
بازگشت به بالای صفحه