افتتاح هشتمین نمایشگاه گردشگری اصفهان

افتتاح هشتمین نمایشگاه گردشگری اصفهان

تنوع شرکت کنندگان امسال زیاد است

در این نمایشگاه مشارکت کننده هایی از استان های تهران، اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان و مازندران و نیز نمایندگانی از کشورهای تایلند، مالزی، الجزایر، اندونزی و فنلاند در مساحتی بالغ بر سه هزار متر مربع فضای نمایشگاهی توانمندی های خود را به نمایش گذاشته اند.
این نمایشگاه با هدف توسعه بازار گردشگری، رونق این صنعت پاک و غیرآلاینده و افزایش سهم کشورمان در بازار جهانی گردشگری از طریق افزایش توان داخلی برگزار شده است. 
مشارکت کنندگان این نمایشگاه را دفاتر خدمات مسافرتی، آژانس ها و هُتل ها، ارائه دهندگان خدمات هُتل داری نظیر خودروهای تشریفاتی و تجهیزات نظافت هُتل، ارائه دهندگان خوراک های سنتی و محلی، انواع صنایع دستی، نشریات تخصصی حوزه گردشگری، انجمن ها، شرکت های هواپیمایی، شرکت های سرمایه گذاری حوزه گردشگری و مراکز توریسم درمانی تشکیل می دهند.
مراکز اقامتی ویژه، ارائه دهندگان ماشین های ویژه کاروان های گردشگری، فعالان زیرگروه های خطوط هوایی، آژانس ها، هُتل ها، شرکت های سرمایه گذاری گردشگری ، انجمن ها، اتحادیه ها و مؤسسات آموزشی مرتبط و زیرگروه توریسم درمانی، توریسم ورزشی و توریسم هوایی از دیگر مشارکت کنندگان در این نمایشگاه هستند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه گفت: پاسداشت میراث فرهنگی تنها به مثابه پاسداشت اماکن نیست، بلکه پاسداشت خردورزی است و با این کار تجارب، سختی ها و تلاش های هموطنانمان در اعصار گذشته را ارج می دهیم.
فریدون الهیاری اضافه کرد: عمده ارزش های فرهنگ های مختلف در جهان، در اصفهان نیز تجمیع شده است.
وی افزود: میراث فرهنگی، صنایع دستی و اقلیم جزو اصلی ترین مقوله های با اهمیت و قابل توجه مرتبط با این حوزه در استان اصفهان محسوب می شود.
وی تصریح کرد: گردشگری بستر مناسبی برای درآمدزایی و رفاه مردم است.
الهیاری گفت: رویدادهای مختلف مرتبط با گردشگری در اصفهان باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.
هشتمین نمایشگاه صنعت گردشگری، هُتل داری و صنایع وابسته که با حضور استاندار اصفهان افتتاح شد، از 28 تا 31 اردیبهشت در جوار پل شهرستان، محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، پذیرای عموم است

درباره نویسنده

مای اصفهان
مای اصفهان

سایت مای اصفهان از سال 2001 میلادی تاکنون در اینترنت فعالیت دارد . این وب سایت مرجع بسیار از وب سایتها و افراد در زمینه های مختلف بوده است .

خبرهای ثبت شده توسط مای اصفهان : 1621

نظرات کاربران درباره افتتاح هشتمین نمایشگاه گردشگری اصفهان

  • برای مطلب افتتاح هشتمین نمایشگاه گردشگری اصفهان نظری وارد نشده است

    نظر خود را بعنوان اولین نفر در مورد افتتاح هشتمین نمایشگاه گردشگری اصفهان وارد نمائید

نظر شما درباره افتتاح هشتمین نمایشگاه گردشگری اصفهان

برای بازدیدکنندگان مخفی خواهد بود

حراجی های مای اصفهان
برگشت به بالای صفحه